Služby, naše programy a detoxikačné kúry - Očistný Dom Synergy House

Naše služby

Naše programy a detoxikačné kúry sme zostavili tak, aby sme maximálne podporovali zahĺbenie sa a pokoj. Našich hosťov čakajú 2- a 3-lóžkové izby s vlastnou kúpeľňou a toaletou, s krásnym výhľadom. Kladieme veľký dôraz na dokonalú detoxikáciu, preto pripravujeme čerstvo lisované ovocné a zeleninové šťavy výlučne z bioproduktov. Tekutinovú kúru dopĺňame o mnohé ďalšie programy

Očistný dom Detoxikácia Synergy Pôst – prírodný liek pre zdravie
img

Základné služby

Každodenné prechádzky a túry

 • Ak sa človek počas pôstu nehýbe, jeho svaly zoslabnú a preto sú dôležité každodenné prechádzky a túry.
 • Chôdza je jedným najlepším odtučňovacím pohybom, takže okrem detoxikácie sa môžeme zbaviť aj niekoľkých prebytočných kíl. Podľa programu vám odporúčame 5-10 kilometrové túry v prírode.
 • Dudince a jeho okolie nie je známe iba ako kúpeľné mesto v prekrásnom prostredí, ale aj ako región s kaštieľmi (kaštieli sa nachádzajú v priľahlých dedinách). Počas túry môžeme navštíviť aj tieto miesta..

Masáž

 • V dome je k dispozícii certifikovaný masér ktorý poskytuje perfektné masáže 🙂
 • Znižuje stres, aktivizuje imunitný systém, podporuje vylučovanie nestrávených zvyškov potravy, zvyšuje výkon svalov, podporuje regeneráciu buniek a tkanív, zlepšuje stav pleti, znižuje chronické bolesti, zabezpečuje lepší spánok, efektívne zvyšuje čistiaci účinok pôstu

Fínska sauna

 • V dome sa nachádza suchá fínska sauna, pomocou ktorej môžeme podporiť a urýchliť očistenie tela cez našu pleť. Fínska sauna je známa od 30-tich rokoch 20. storočia. Avšak tepelné komory, tepidáriá existovali už oveľa skôr – v starovekom Ríme, neskôr v Turecku. Výhodou fínskej sauny oproti parnej sauny je, že nezaťažuje srdce do takej miery. Najlepšie je, ak si sadneme do sauny ešte na začiatku vykurovania, aby si naše telo zvyklo teplo. Sauna je mimoriadnym vynálezom. Okrem toho, že má detoxikačný účinok, je vhodná na prevenciu a liečbu viacerých zdravotných problémov.

Meditácie

 • Vedenými skupinovými alebo individuálnymi meditáciami pomáhame zbaviť sa vnútorného napätia. Po týždňovej kúre budete aj Vy sami schopní robiť meditačné cvičenie.

Prednášky a rozhovory

 • Počas prednášok našich odborníkov a nezáväzných diskusií môžete získať dôležité informácie o pôste, jeho procese, psychických a fyzických účinkov, o zdravom životnom štýle a stravovaní.

Aromaterapia

 • Aromaterapia je staroveká liečebná metóda, ktorá sa aplikuje predovšetkým na zmiernenie stresu, pričom detoxikuje naše telo, eliminuje bolesti hlavy a zlepšuje celkový pocit pohody.
 • Táto metóda lieči a osviežuje telo pomocou éterických olejov. S nami si môžete vyskúšať naše liečivé účinné látky a éterické oleje na 100 percentne rastlinnej báze

Spoločné cvičenia jógy

 • Joga je vedou pohybu, zachovania zdravia, liečby, sebaspoznania, psychického rozvoja, tela, mysle, vedomia a duše.
 • V dome tekutinového pôstu sa každý deň ponúka cvičenie jogy pre telesnú a psychickú čerstvosť. Ľahké, ale efektívne cviky sa dajú rýchlo osvojiť a pokračovať v nich aj doma.
 • Jogu realizujú certifikovaní cvičitelia buď vonku v prírode alebo vnútri (v závislosti od počasia a nárokov). Joga prispieva k zachovaniu fyzického zdravia počas pôstu, zvýši sa ohybnosť tela, pomáha nájsť telesnú a duševnú rovnováhu a mier.

Individuálna lekárska konzultácia

 • Pred začiatkom pôstu je dôležité, aby aj lekár, aj „pacient” vedel ako je na tom zo zdravotného hľadiska. Preto musia všetci ešte pre kúrou absolvovať povinnú lekársku prehliadku. Táto prehliadka sa realizuje na ubytovaní v lekárskej miestnosti. Tí, čo majú nejakú chorobu napr. cukrovku, vysoký krvný tlak alebo niečo iné, by mali pred pôstom konzultovať so svojim všeobecným lekárom. Je dobré, ak si so sebou prinesiete svoje laboratórne výsledky a zdravotnú kartu.

Príplatkové služby

Ďalšie masáže

V základnej cene je zahrnutá jedna masáž. Okrem nej sa môžete objednať na ďalšie čiastočné alebo celotelové masáže podľa potreby v rámci individuálnej úhrady.

Zvuková terapia

Používanie zvukových mís podporujúcich liečenie a telesnú i duševnú rovnováhu má niekoľko tisícročnú históriu. Používame ich na relaxáciu, liečenie a čistenie aury. Ak požadujete túto službu, prosíme Vás, aby ste to nám dali vedieť 2 týždne pred začiatkom programu.

Termálne kúpele

Dudince je kúpeľné mestečko, v ktorom už v pravekej rímskej dobe boli bazény, ktoré slúžili najmä na liečenie reumatických ochorení. Dnes je v centre mesta vybudovaný kúpeľný komplex s hotelmi, apartmánmi na prenájom, kde sa ľudia chodia liečiť. Kúpele sú dostupné peši. Oplatí sa vyskúšať liečivé účinky vysoko mineralizovanej termálnej vody

Programy a ceny

Recenzie

Zaujíma vás zdravý životný štýl?

Buďte medzi prvými, ktorý dostane najnovšie správy, tipy a rady

[mailerlite_form form_id=2]