Kto sme, prečo si vybrať Očistný Dom Synergy House

Kto sme

Máte dosť každodennej rutiny, neustáleho stresu, ktoré sú na úkor Vášho tela, duše a vzťahov? Nie ste sám/a! Veríme, že človek je zodpovedný za svoje telesné i duševné zdravie a vieme, že sme schopní riadiť naše zdravie. Aby ste to dosiahli, ponúkame Vám podporu k udržiavaniu telesného a duševného blahobytu.

Aby sme Vám mohli poskytnúť čo najúčinnejšiu pomoc, vytvorili sme očistný dom Synergy House, naplnený pozitívnymi energiami v priamej blízkosti prírody v kúpeľnom mestečku Dudince. Zabezpečíme Vám odbornú starostlivosť, rodinnú atmosféru a maximálne pohodlie pre oddych a telesnú i duševnú očistu. Zabezpečíme Vám odbornú starostlivosť, rodinnú atmosféru a maximálne pohodlie pre oddych a telesnú i duševnú očistu.

Počas našich očistných kúr sa konečne môžete venovať sebe samému, vypnúť a zbaviť sa toxických látok v tele a negatívnych myšlienok.

 

Vyznáme sa v pôste

Nenechajte sa obrať o zdravotné benefity pôstu kvôli bludom, ktoré kolujú v spoločenskom povedomí. Pôst, ktorý sa robí zodpovedne a s dostatočnými odbornými znalosťami, okrem pozitívneho vplyvu na tráviaci, srdcovo-cievny systém, má bohaté liečebné účinky, ktorých výsledkom je pocit veľa energie a dobrej nálady na každý deň. To všetko podložíme nie len našimi štúdiami o prírodnej medicíne, ale aj vlastnými skúsenosťami: vyskúšali sme veľa druhov pôstu, takže z priamej skúsenosti poznáme výhody a ťažkosti pôstu a že akým spôsobom z neho vyťažiť čo najviac.

Naučili sme sa, že liečenie tela je nemožné bez pokoja a rozvoja duše. Na základe toho sme vypracovali naše služby, ktoré Vám ponúkajú dostatočné rozmaznávanie, aby ste prekonali každú výzvu počas pôstu. V rámci komplexného očistného programu sa oboznámite so základmi zdravého životného štýlu, vrátane psychológie, vedomostí o výžive a pohybe tela, aby ste sa mohli dlhodobo postarať o vlastné zdravie

 

Zaujíma vás zdravý životný štýl?

Buďte medzi prvými, ktorý dostane najnovšie správy, tipy a rady

[mailerlite_form form_id=2]