Očistný dom Synergy House - v pokojnom kúpeľnom mestečku Dudince

Očistný dom

Útulný očistný dom Synergy House so všetkým komfortom sme vytvorili v blízkosti prírody, v pokojnom kúpeľnom mestečku Dudince, ktoré je naplnené pozitívnou energiou. Ďaleko od ruchu mesta, v tichom prostredí, postavený na kopci s výhľadom na mesto, na Štiavnické vrchy a na okolitú prírodu. V tomto trojpodlažnom rodinnom dome môžeme pohodlne ubytovať 10 až 12 ľudí. Izby sú umiestnené na prízemí a na poschodí. Sú 2 alebo 3-lôžkové a disponujú s kúpeľňou a WC. K vášmu pokojnému odpočinku slúžia aj antibakteriálne, antialergénne matrace z pamäťovej peny, ktoré poskytujú maximálne pohodlie pre hosťov.

 

Na prízemí sa nachádza obrovská obývačka, kde sa realizujú prednášky, rozhovory, a kde si môžete príjemne odpočinúť – čítať našu bohatú zbierku kníh, hrať zábavné spoločenské hry, pozerať motivujúce filmy, alebo relaxovať s vašou obľúbenou hudbou. Na prízemí je umiestnená aj kuchyňa a jedáleň, kde Vás čakajú čerstvo lisované ovocné a zeleninové šťavy výhradne z bioproduktov a tie najlepšie bylinkové čaje ktoré ste kedy pili. 🙂 V suteréne sa nachádza masážna a lekárska miestnosť, miestnosť na jógu, vybavený fitness, veľká fínska sauna, sprchy a oddychový kútik odkiaľ sa vám poskytne krásny výhľad na okolitú krajinu a na malebné Dudince.

Tu sa môžete bezstarostne vytrhnúť z každodennosti, budete mať čas a energiu na seba, na odpočinok a na oddych. Pomôžeme Vám pri vašej vnútornej očiste počas ktorej sa zbavíte zbytočných kíl, toxických látok, nestrávených zvyškov potravy a negatívnych myšlienok. Naše programy sme zostavili tak, aby sme podporili oddych a pokoj.

 

Zaujíma vás zdravý životný štýl?

Buďte medzi prvými, ktorý dostane najnovšie správy, tipy a rady

[mailerlite_form form_id=2]