Referencie - Synergy Léböjtház

Myslím, že tekutinová kúra bola jednou z najdôležitejších skúseností môjho života. Nastal moment, keď som si uvedomil, že som nejedol 1 týždeň a že sotva som to pocítil. Celkový pobyt mi pomohol uvedomiť si, že v skutočnosti mám koľko obáv a čo všetko pokladám za nesprávne na základe doterajších skúseností a mylných predstáv. Lokalita je vynikajúca na prechádzky, ako aj možnosti, ktoré dom ponúka.

Tibi
Už piaty rok sa zúčastňujem pôstu v Synergy, jeden týždeň v každom februári. Som maximálne spokojný, miesto je vynikajúce, tím sa vyzná v tom, čo robia!

Laci
Fb je dobrý aj na to, aby sme získali určité informácie. Bola som veľmi šťastná, keď som zistila, že aj na Slovensku je možnosť takého oddychu, ktorý poskytuje fyzickú i psychickú očistu. Pred rokmi som vyhľadávala očistné domy v Maďarsku, ale po čase to už bolo nudné na šiesty krát sa vrátiť do toho istého domu. Tak som sa dostala k Hilde, k majiteľke liečebného domu v Dudinciach, ktorá mimochodom, keďže náhody nie sú, je mojou starou známou. Už dvakrát som navštívila Synergy House v Dudinciach a oddychovala tam. Počas týždňa som mohla spoznať životy rôznych ľudí, ich temperament, keďže vždy je to o malej skupinke. Povzbudzovali sme sa, aby sme sa navzájom posilňovali počas pôstu. S vynikajúcim vedením Hildy sme mali možnosť zacvičiť si, robiť túry, zúčastniť sa rôznych prednáškach o zdraví. A tak sme sa postupne opeknievali, zotavovali a nechali sa rozmaznávať vynikajúcim masérom. Dom je esteticky zariadený, k dispozícií je aj posilňovňa, sauna, jacuzzi – veď čo by ste ešte potrebovali? A samozrejme trošku sa sústrediť na vnútro, zahĺbiť sa. Ak budem mať možnosť, opäť sa vrátim. Pólya Réka / Réka: Na jar som sa nabila energiou fyzicky a psychicky počas 4-dňového pôstu. Podľa mňa nie len ľudia s nadváhou, ale každý by mal absolvovať kúru aspoň raz ročne. Hoci ja som nemala zbytočné kilá, ale myslela som, že moje telo potrebuje dôkladnú detoxikáciu. Po pôste sa mi oveľa zlepšil celkový pocit pohody, moje kožné problémy zmizli a začala som sa stravovať oveľa zdravšie. Túry a ranné cvičenia boli super. Domov som sa vrátila naplnená energiou

Rozika
Zaujíma vás zdravý životný štýl?

Buďte medzi prvými, ktorý dostane najnovšie správy, tipy a rady

[mailerlite_form form_id=2]