Očistný dom Synergy

Oáza mieru a pokoja, ktorá vznikla pre to, aby Vám počas pôstu zabezpečila ideálne podmienky. Liečivé prostredie, ktoré Vám prináša mier, starostlivosť, pomoc, pokoj a príjemnú spoločnosť, a kde sú všetky podmienky dané k obnove, k oddychu a k duševnému a telesnému očisteniu.


Kto sme

Veríme, že človek je zodpovedný za svoje telesné a duševné zdravie a vieme, že naše zdravie môžeme sami riadiť a že najlepším doktorom a lekárničkou je naše telo samotné, pretože ak sa oň dobre staráme, dokáže si potrebné lieky samo vyrobiť i vhodne dávkovať presne na mieru.

Aby sme Vám mohli čo najefektívnejšie pomáhať počas Vašej očisty, vytvorili sme pre Vás útulný a komfortný očistný dom v priamej blízkosti prírody v Dudinciach Veríme že počas pôstu sa u nás môžete dokonale zrelaxovať, vytrhnúť sa z každodenného kolotoča povinností, načerpať životnú energiu a znovu nájsť cestu späť k prírode, k Bohu, či k sebe samému. Príďte k nám a očistite svoje telo od nahromadených toxických látok a od nestrávených zvyškov potravy, upevnite si zdravie a vyčistite svoju myseľ.

Našim cieľom je poskytnúť ideálne podmienky pre Vašu vnútornú očistu. Našim hlavným profilom sú ozdravujúce očistné kúry pri ktorých kladieme veľký dôraz na telesnú a duševnú očistu a na odbornú starostlivosť. V prípade záujmu môžeme zabezpečiť aj iné podujatia, týždne zdravia, joga víkendy, ovocné víkendy, víkendy zdravého životného štýlu, spojené s kuchárskymi kurzami, kde môžete načerpať inšpiráciu, teoretické a aj praktické znalosti.


Synergy house

Útulný očistný dom Synergy House so všetkým komfortom sme vytvorili v blízkosti prírody, v pokojnom kúpeľnom mestečku Dudince, ktoré je naplnené pozitívnou energiou. Ďaleko od ruchu mesta, v tichom prostredí, postavený na kopci s výhľadom na mesto, na Štiavnické vrchy a na okolitú prírodu. V tomto trojpodlažnom rodinnom dome môžeme pohodlne ubytovať 10 až 12 ľudí. Izby sú umiestnené na prízemí a na poschodí, sú 2 alebo 3-lôžkové a disponujú s kúpeľňou a WC. K vášmu pokojnému odpočinku slúžia aj antibakteriálne, antialergénne matrace z pamäťovej peny, ktoré poskytujú maximálne pohodlie pre hosťov.

Na prízemí sa nachádza obrovská obývačka, kde sa realizujú prednášky, rozhovory, a kde si môžete príjemne odpočinúť – čítať našu bohatú zbierku kníh, hrať zábavné spoločenské hry, pozerať motivujúce filmy, alebo relaxovať s vašou obľúbenou hudbou. Na prízemí je umiestnená aj kuchyňa a jedáleň, kde Vás čakajú čerstvo lisované ovocné a zeleninové šťavy výhradne z bioproduktov a tie najlepšie bylinkové čaje ktoré ste kedy pili :) V suteréne sa nachádza masážna a lekárska miestnosť, miestnosť na jógu, vybavený fitness, veľká fínska sauna, sprchy a oddychový kútik odkiaľ sa vám poskytne krásny výhľad na okolitú krajinu a na malebné Dudince.

Tu sa môžete bezstarostne vytrhnúť z každodennosti, budete mať čas a energiu na seba, na odpočinok a na oddych. Pomôžeme Vám pri vašej vnútornej očiste počas ktorej sa zbavíte zbytočných kíl, toxických látok, nestrávených zvyškov potravy a negatívnych myšlienok. Naše programy sme zostavili tak, aby sme podporili oddych a pokoj.